GRANULAT JESIENNY UNIWERSALNY / 1,2KG / FRUKTOVIT PLUS ^Wróć do kategorii Jesień
Cena: 15,03 zł
Dostępność:

Kod produktu: 06-681/1_SO

Masz pytanie w sprawie produktów?

Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail. Chętnie pomożemy.

+48 517 483 899

+48 505 007 099

biuro@ogrodniczyfarmex.pl

Opis produktu

FruktoVit Plus nawóz jesienny uniwersalny zawiera składniki mineralne, które zaspokajają zapotrzebowanie pokarmowe roślin jesienią oraz zapewniają lepszy start już od wczesnej wiosny. Stosowanie nawożenia jesiennego korzystnie wpływa na gospodarkę wodną roślin oraz przyczynia się do ich lepszego przezimowania. FruktoVit Plus nawóz jesienny uniwersalny możne być stosowany do posypowego nawożenia roślin wieloletnich oraz przygotowania podłoża pod przyszłoroczne zasiewy i nasadzenia.

Regularne stosowanie nawozu zapewnia: Lepszy start już od wczesnej wiosny, ładny wygląd do póznej jesieni, większą odporność na choroby i wymarzanie.
Sposób stosowania:

Jesienne nawożenie roślin wieloletnich (drzewa, krzewy, byliny, rośliny cebulowe) sierpień 30-40  g/m2.               

Nawóz należy rozsypać równomiernie wokół roślin, wymieszać z wierzchnią warstwą gleby i obfi cie podlać. 

Uzupełnienie składników pokarmowych po zebraniu plonów.

W celu dostarczenia składników pokarmowych po zebraniu plonów i przygotowania gleby, nawóz zastosować jednorazowo w dawce 30-40 g/m na przełomie sierpnia i września. 

Nawóz należy równomiernie rozsypać na całej powierzchni, następnie przekopać  glebę, nie grabić (pozostawić tzw. „ostrą skibę”).  Jeżeli nawóz nie został zastosowany jesienią,  można go zastosować wczesną wiosną, tuż przed ruszeniem wegetacji, aby zapewnić roślinom dostępność składników pokarmowych już od pierwszych dni wzrostu. Zaleca się rozsypać nawóz równomiernie. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, należy rośliny ob ficie podlać. 
 
Pojemność: 1,2kg

Na naszym blogu

Aktualności, poradniki, cały nasz świat

img
Brukselkę produkuje się z rozsady wysiewanej do skrzynek i pikując do doniczek
img
Ziemniak to jedna z najpopularniejszych roślin uprawnych w naszym kraju. Wykorzystywane do celów konsumpcyjnych, przemysłowych jak i paszowych.
img
Nasiona wysiewamy na początku marca do doniczek