Na rynku istniejmy od 2007 roku.  W tym czasie udało się nawiązać współpracę z liderami rynku i wiodącymi firmami, co pozwala nam rozszerzać asortyment, a tym samym proponować naszym klientom produkty ogrodnicze oraz dekoracje w jak najatrakcyjniejszych cenach. 

Podczas naszej wieloletniej pracy zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala dostrzec i zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki profesjonalnej i rzetelnej obsłudze połączonej z fachowym doradztwem stale poszerzamy grono naszych stałych i zadowolonych odbiorców.

Naszą działalność skupiamy na sprzedaży stacjonarnej oraz na sprzedaży internetowej w Lesznie, gdzie prowadzimy Sklep Ogrodniczy Farmex.

Sprzedaż wysyłkowa naszych towarów obejmuje teren całej Polski. Zamówienia dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz paczkomatów, chociaż odbiór towaru może odbyć się także bezpośrednio w siedzibie firmy.

Przez lata działalności pozyskaliśmy stałych oraz zadowolonych klientów, zarówno wśród pasjonatów ogrodnictwa, dekoracji jak i firm zakładających ogrody. Będziemy dumni jeżeli i Państwo dołączycie do tego grona.

Nasz adres: 

FARMEX Sp. z o.o.

ul. Święciechowska 3

64-100 Leszno

NIP: 697-237-69-25

REGON: 386138593

Tel. 517-483-899

@: sklep@ogrodniczyfarmex.pl

Internetowy sklep ogrodniczy
Internetowy sklep ogrodniczy
Ogrodniczy Rolnik Nasiona Farmex