GRANULAT JESIENNY IGLAKI / 1,2KG / FRUKTOVIT PLUS ^

11,65 zł

FruktoVit Plus nawóz jesienny do roślin iglastych zawiera składniki mineralne, które zaspokajają zapotrzebowanie pokarmowe roślin iglastych jesienią oraz zapewniają im lepszy start już od wczesnej wiosny.  Stosowanie nawożenia jesiennego poprawia wybarwienie igieł, wspomaga drewnienie pędów, chroni iglaki przed przemarzaniem oraz korzystnie wpływa na ich gospodarkę wodną. Nawóz zawiera składniki pokarmowe w ilościach i formach szczególnie dostosowanych do wymagań pokarmowych roślin iglastych, takich jak: cis, cyprys, daglezja, jałowiec, jodła, modrzew, sosna, świerk, żywotnik i inne. 

Możne być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno dla nowych nasadzeń, jak również do dokarmiania roślin już rosnących (nawożenie pogłówne).

Regularne stosowanie nawozu zapewnia: Prawidłowe drewnienie pędów, intensywne wybarwienie igieł, większą odporność na choroby i przemarzanie

 

Sposób stosowania: Drzewa i krzewy iglaste - Zabieg nawożenia zaleca się zastosować 2-krotnie w sezonie, zachowując miesięczny odstęp pomiędzy nawożeniami - od lipca do września 10 g nawozu na każdy 1 m wysokości rośliny.

Iglaki płożące - Zabieg nawożenia zaleca się zastosować 2-krotnie w sezonie zachowując miesięczny odstęp pomiędzy nawożeniami - od lipca do września 10 g nawozu na każdy 1 m2 wysokości rośliny.

 

Pojemność: 1,2 kg

 

 • Shipping Icon
  Szybka
  Dostawa
 • Shipping Icon
  Bezpieczne
  Płatności
 • Shipping Icon
  Sprawdzone
  Produkty
Kod produktu: