GRANULAT JESIENNY IGLAKI / 1,2KG / FRUKTOVIT PLUS ^Wróć do kategorii Jesień
Cena: 11,65 zł
Dostępność:

Kod produktu: 06-679/3_SO

Masz pytanie w sprawie produktów?

Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail. Chętnie pomożemy.

+48 517 483 899

+48 505 007 099

biuro@ogrodniczyfarmex.pl

Opis produktu

FruktoVit Plus nawóz jesienny do roślin iglastych zawiera składniki mineralne, które zaspokajają zapotrzebowanie pokarmowe roślin iglastych jesienią oraz zapewniają im lepszy start już od wczesnej wiosny.  Stosowanie nawożenia jesiennego poprawia wybarwienie igieł, wspomaga drewnienie pędów, chroni iglaki przed przemarzaniem oraz korzystnie wpływa na ich gospodarkę wodną. Nawóz zawiera składniki pokarmowe w ilościach i formach szczególnie dostosowanych do wymagań pokarmowych roślin iglastych, takich jak: cis, cyprys, daglezja, jałowiec, jodła, modrzew, sosna, świerk, żywotnik i inne. 

Możne być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno dla nowych nasadzeń, jak również do dokarmiania roślin już rosnących (nawożenie pogłówne).

Regularne stosowanie nawozu zapewnia: Prawidłowe drewnienie pędów, intensywne wybarwienie igieł, większą odporność na choroby i przemarzanie

 

Sposób stosowania: Drzewa i krzewy iglaste - Zabieg nawożenia zaleca się zastosować 2-krotnie w sezonie, zachowując miesięczny odstęp pomiędzy nawożeniami - od lipca do września 10 g nawozu na każdy 1 m wysokości rośliny.

Iglaki płożące - Zabieg nawożenia zaleca się zastosować 2-krotnie w sezonie zachowując miesięczny odstęp pomiędzy nawożeniami - od lipca do września 10 g nawozu na każdy 1 m2 wysokości rośliny.

 

Pojemność: 1,2 kg

 

Na naszym blogu

Aktualności, poradniki, cały nasz świat

img
Siew nasion wprost do gruntu w rzędach co 20 – 30 cm na głębokość 1 – 1,5 cm.
img
Jak ładne udekorować swój ogród niedużym kosztem
img
Groch wysiewamy w marcu lub kwietniu