MOSPILAN 20 SP / 5G / ĆMA BUKSZPANOWA ^Wróć do kategorii Owadobójcze (insektycydy)
Cena: 18,90 zł
Dostępność:

Kod produktu: 05-043/25_SO

Masz pytanie w sprawie produktów?

Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail. Chętnie pomożemy.

+48 517 483 899

+48 505 007 099

biuro@ogrodniczyfarmex.pl

Opis produktu

SUMIN MOSPILAN 20SP ĆMA BUKSZPAN MSZYCE OWADY 5G

Mospilan 20 SP Bukszpan firmy SUMIN został wymyślony i stworzony specjalnie aby chronić bukszpan przed szkodnikami i gąsienicami, a także aby chronić inne rośliny ozdobne przed groźnymi owadami.

Preparat ten jest bardzo skuteczny i niezwykle szybki w działaniu. Już jedno zastosowanie może całkowicie wyeliminować uporczywego szkodnika żerującego na roślinach ozdobnych.

Szkodniki, które występujące w uprawie bukszpanu są szczególnie inwazyjne, szybko się rozmnażają i niszczą nasz bukszpan. Tylko nasza szybka reakcja na zagrożenie pozwoli całkowicie zwalczyć szkodnika i ochronić tę roślinę. Dlatego warto zaopatrzyć się w Mospilan 20 SP Bukszpan. Preparat ma bardzo szerokie spektrum działania i może być stosowany także w wyższych temperaturach.

Jak stosować preparat Mospilan 20 SP Bukszpan firmy Sumin?

Abu skutecznie zlikwidować szkodnika i ochronić roślinę przed zniszczeniami należy działać szybko i zdecydowanie. Środek Mospilan 20 SP Bukszpan należy rozpuścić w wodzie i wykonać dokładny oprysk rośliny, pokrywając wszystkie jej części. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na głębsze zakamarki oraz spodnie strony liści. W przypadku mocnej inwazji zabieg można powtórzyć po 7-10 dniach.

Jedno opakowanie 5 g preparatu Mospilan 20 SP Bukszpan należy rozpuścić w max 25l l wody.

Substancja aktywna: acetamipryd 20%

Opakowanie: 5 g

Na naszym blogu

Aktualności, poradniki, cały nasz świat

img
Rzepa jest mało wrażliwa na opóźniony wysiew. W porównaniu z innymi roślinami stosowanymi jako międzyplony ścierniskowe daje największy przyrost masy w warunkach późnej jesieni.
img
Siew powinien być wykonany jak najwcześniej (od połowy marca) w rzędach 12-20 cm na głębokość 6-8 cm. Ilość na.sion na hektar to 220-240 kg.
img
Nie wymaga dobrych warunków klimatyczno-glebowych i wysokich nakładów na uprawę i ochronę, jest również mniej podatna na osypywanie.