EMULPAR 940 EC/ 100ML ^Wróć do kategorii Owadobójcze (insektycydy)
Cena: 30,63 zł
Dostępność:

Kod produktu: 05-100/6_SO

Masz pytanie w sprawie produktów?

Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail. Chętnie pomożemy.

+48 517 483 899

+48 505 007 099

biuro@ogrodniczyfarmex.pl

Opis produktu

Target Emulpar 940EC na szkodniki owoców 100 ml

Emulpar 940 EC Zwalcza Szkodniki WARZYW - OWOCÓW - KWIATÓW - ZIÓŁ MSZYCE PRZĘDZIORKI MISECZNIKI

Emulpar 940 EC to preparat pochodzenia naturalnego, produkowany na bazie oleju rydzowego. Przeznaczony jest do mechanicznego eliminowania szkodliwych owadów i roztoczy. Po oprysku roślin Emulparem, środek ten pokrywa szkodniki cienką, lepką powłoką, która utrudnia im oddychanie i poruszanie się, co w rezultacie prowadzi do ich śmierci.

Emulpar 940 EC zwalcza takie szkodniki jak: mszyce, przędziorki, szpeciele, miseczniki, wciornastki, wełnowce i mączlik szklarniowy. Doskonale nadaje się do zwalczania form zimujących szkodników.

Zastosowanie:

rośliny ozdobne, róże, hortensje, rododendrony, iglaki (mszyce, przędziorki, miseczniki, ograniczenie liczebności wciornastków, wełnowców i mączlika szklarniowego, ochojniki na iglakach) drzewa i krzewy owocowe (mszyce, przędziorki, szpeciele, miseczniki, eliminowanie form zimujących szkodników) warzywa polowe i pod osłonami (mszyce, przędziorki, miseczniki, ograniczenie liczebności wciornastków, wełnowców i mączlika szklarniowego) zioła (mszyce, przędziorki)

Dawkowanie:

Oferowane opakowanie 100 ml zaleca się rozpuścić w 10 litrach wody.

Rozpuścić 90-120 ml środka w 10 l wody.

Opakowanie: 100 ML

Na naszym blogu

Aktualności, poradniki, cały nasz świat

img
Rzepa jest mało wrażliwa na opóźniony wysiew. W porównaniu z innymi roślinami stosowanymi jako międzyplony ścierniskowe daje największy przyrost masy w warunkach późnej jesieni.
img
Siew powinien być wykonany jak najwcześniej (od połowy marca) w rzędach 12-20 cm na głębokość 6-8 cm. Ilość na.sion na hektar to 220-240 kg.
img
Nie wymaga dobrych warunków klimatyczno-glebowych i wysokich nakładów na uprawę i ochronę, jest również mniej podatna na osypywanie.